(+38 067) 440-61-16
(+38 063) 769-07-26

legal.justicia

SiteHeart

Українська юридична компанія «Юстиція» створена для втілення в життя Ваших бізнес-рішень та знаходження творчого підходу до подолання складних питань.

Про компанію

Українська  юридична  компанія  «Юстиція» створена для втілення в життя Ваших бізнес-рішень та знаходження творчого підходу до подолання складних питань. Досвід роботи Української  юридичної  компанії  «Юстиція» становить понад 6 років в галузі господарського, фінансового, цивільного права та процесу.

Колектив нашої компанії складається з молодих та кваліфікованих юристів та адвокатів, які своєю глибокою теоретичною базою підготовки та практичними знаннями знайдуть вирішення для будь-якої ситуації. Діяльність нашої компанії заснована на принципі досягнення позитивного результату за короткі терміни при вирішенні правових питань. За час існування, Українська  юридична  компанія  «Юстиція» здобула повагу і довіру серед клієнтів, що скористались її послугами завдяки своїй професійності і вмінню вирішувати проблеми будь-якої складності.

Вже протягом тривалого часу ми працюємо на «юридичному» ринку України. Серед наших клієнтів відомі будівельні, лізингові, страхові, фінансові компанії та банки. Ми завжди досягаємо потрібного результату. Перевагою для наших клієнтів є те, що серед інших юридичних фірм, що пропонують юридичні послуги та представництво інтересів в державних органах, Українська  юридична  компанія  «Юстиція»  відрізняється індивідуальним підходом до кожного клієнта, вузьким профілем діяльності спеціалістів, які працюють у нашій компанії, що зумовлює вирішення кожної конкретної ситуації. Всі юристи, що працюють у нашому штаті, мають досвід роботи у судових органах та органах державної виконавчої служби.

Перевагою для клієнтів нашої команди є те, що Українська  юридична  компанія  «Юстиція»  співпрацює з приватним нотаріусом, третейським судом, арбітражним керуючим, експертно-оціночною, аудиторською та страховою компанією. Таким чином, замовляючи юридичні послуги в нашій компанії, Ви забезпечені допомогою з різних напрямів та сфер.

 

Персональний адвокатВаша юридична підтримка протягом року за спеціальною ціною 799 гривень на рік

Корисна інформаціякорисна інформація, щодо юридичних нюансів у повсягденних справах

Корисні посиланняпосилання на сайті адміністративних та судових установ а також на корисні інтернет-ресурси

Державна реєстраціяпослуги по реєстрації та ліквідації підприємств та організацій різних рівнів

Бланки документіву розділі зможете знайти зразки різних договорів, зразки заяв, позовів та скарг

Проблемні кредити та депозитиінформація для тих, хто має фінансові ускладнення з банками та фінансовими установами