(+38 067) 440-61-16
(+38 063) 769-07-26

legal.justicia

SiteHeart

Українська юридична компанія «Юстиція» створена для втілення в життя Ваших бізнес-рішень та знаходження творчого підходу до подолання складних питань.

Зміна видів економічної діяльності (КВЕД 2012)

Під час реєстрації підприємства будь-якої форми власності, насамперед, варто визначитись якими саме видами діяльності ви будете займатись та які в подальшому будуть занесені до Єдиного держаного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Для цього кожне підприємство при реєстрації заносить до реєстраційної картки певні види діяльності.

З метою дотримання європейських стандартів Наказом Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживної політики № 457 від 11.10.2010 «Про затвердження та скасування національних класифікаторів» було затвердженого новий Класифікатор видів економічної діяльності ДК 09:2010, який набрав законної сили з 01 січня 2012 року. На відміну від КВЕД 2005 новий КВЕД не буде поділений на секції та підкласи, проте поділить окремі види діяльності на відповідні галузі.

З метою своєчасного переходу всіх підприємств на КВЕД – 2010 та уникнення черг продовж 2012 року буде діяти старий КВЕД - 2005 та новий КВЕД - 2010. Протягом цього часу підприємства всіх форм власності та підприємці зобов’язані привести свої види діяльності у відповідності до нового Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД – 2010).

Таким чином, рекомендуємо протягом року змінити види економічної діяльності, для того, щоб при подачі звітності та в подальшій роботі у вашій компанії не було проблем.

Наголошуємо на тому, що кожний підприємець та підприємство зобов’язано зареєструвати нові види економічної діяльності (КВЕД), оскільки автоматичної зміни видів діяльності не передбачено.

Юридична компанія «Юстиція» готова допомогти Вам у зміні КВЕДів, крім того ми надамо вичерпну консультацію що заміни нових видів економічної діяльності та проведемо перереєстрацію у два дні.

Юрист

Українська юридична компанія «Юстиція»

Лариса Копилова

 

Персональний адвокатВаша юридична підтримка протягом року за спеціальною ціною 799 гривень на рік

Корисна інформаціякорисна інформація, щодо юридичних нюансів у повсягденних справах

Корисні посиланняпосилання на сайті адміністративних та судових установ а також на корисні інтернет-ресурси

Державна реєстраціяпослуги по реєстрації та ліквідації підприємств та організацій різних рівнів

Бланки документіву розділі зможете знайти зразки різних договорів, зразки заяв, позовів та скарг

Проблемні кредити та депозитиінформація для тих, хто має фінансові ускладнення з банками та фінансовими установами