(+38 067) 440-61-16
(+38 063) 769-07-26

legal.justicia

SiteHeart

Українська юридична компанія «Юстиція» створена для втілення в життя Ваших бізнес-рішень та знаходження творчого підходу до подолання складних питань.

Митні спори. Проходження митного контролю

При проходженні митного контролю у громадян України, а особливо у іноземців виникає багато складнощів, оскільки проблеми у оформленні митних декларацій сповільнюють процес його проходження. Головною проблемою є незнання законодавства України. Але наголошуємо на тому, що незнання закону не звільняє від відповідальності, тому радимо прочитати кілька рекомендацій при проходженні митного контролю.

Трохи законодавства. Зона спрощеного митного контролю («зелений коридор») є частиною зони митного контролю на території (у приміщенні) аеропорту. Дана зона призначена для спрощеного митного контролю товарів, які не підлягають обов’язковому письмовому декларуванню та оподаткуванню і на переміщення яких через митний кордон України не встановлено заборон або обмежень. Такою зоною можуть скористатись як громадяни України, так і іноземці.

«Червоний коридор» також являє собою частину зони митного контролю на території або у приміщенні аеропорту. Дана частина зони призначена для проведення митних процедур товарів, які підлягають обов’язковому письмовому декларуванню та оподаткуванню чи на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони або обмеження. Проходження через зону «червоного коридору» можуть скористатись як громадяни, так і іноземці лише після заповнення митної декларації.

В аеропорту розміщена інформація про митні правила та можливості проходження митного контролю «зеленим» коридором.

Порядок проходження митного контролю громадянами спрощеного митного контролю при виїзді з України

Громадяни України та іноземці, які проходять митний контроль можуть скористатися спрощеним порядком проходження митних процедур або «зеленим» коридором, якщо на момент перетину кордону вони при собі не мають банківських металів, зброї, вибухових, наркотичних, психотропних, отруйних, сильнодіючих речовин та ліків, радіоактив

 

Персональний адвокатВаша юридична підтримка протягом року за спеціальною ціною 799 гривень на рік

Корисна інформаціякорисна інформація, щодо юридичних нюансів у повсягденних справах

Корисні посиланняпосилання на сайті адміністративних та судових установ а також на корисні інтернет-ресурси

Державна реєстраціяпослуги по реєстрації та ліквідації підприємств та організацій різних рівнів

Бланки документіву розділі зможете знайти зразки різних договорів, зразки заяв, позовів та скарг

Проблемні кредити та депозитиінформація для тих, хто має фінансові ускладнення з банками та фінансовими установами