(+38 067) 440-61-16
(+38 063) 769-07-26

legal.justicia

SiteHeart

Українська юридична компанія «Юстиція» створена для втілення в життя Ваших бізнес-рішень та знаходження творчого підходу до подолання складних питань.

Юридична безпека

  • Адвокатське зберігання документів юридичної особи
  • Перевірки контролюючих органів
  • Взаємодія та вирішення ситуацій з державними органами
  • Юридичний захист від незаконного втручання у господарську діяльність підприємства
  • Захист під час спроб незаконного вилучення документів органами внутрішніх справ, податковою інспекцією, податковою міліцією, прокуратурою, СБУ, КРУ, УБОЗ, УБЕЗ
  • Захист у разі проведення огляду, обшуку, виїмки
  • Підготовка скарг, позовних заяв на дії (бездіяльність) контролюючих органів
  • Ведення справи в суді

Українська юридична компанія «Юстиція» пропонує Вам послугу адвокатське зберігання документів. Ця послуга є особливо актуальною та надійною у разі перевірок підприємств контролюючими органами, податковими органами, незаконного витребування документів органами внутрішніх справ, прокуратурою.

Статтею 21 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» адвокату забороняється без згоди клієнта розголошувати відомості, що становлять адвокатську таємницю, використовувати їх у своїх інтересах або інтересах третіх осіб.

Таким чином, витребувати документи, що становлять адвокатську таємницю є неможливим без згоди клієнта.

Статтею 22 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» визначено, що адвокатською таємницею є будь-яка інформація, що стала відома адвокату, помічнику адвоката, стажисту адвоката, особі, яка перебуває у трудових відносинах з адвокатом, про клієнта, а також питання, з яких клієнт (особа, якій відмовлено в укладенні договору про надання правової допомоги з передбачених цим Законом підстав) звертався до адвоката, адвокатського бюро, адвокатського об’єднання, зміст порад, консультацій, роз’яснень адвоката, складені ним документи, інформація, що зберігається на електронних носіях, та інші документи і відомості, одержані адвокатом під час здійснення адвокатської діяльності.

Законом встановлені гарантії адвокатської діяльності, зокрема щодо відомостей, що становлять адвокатську таємницю - забороняється вимагати від адвоката, його помічника, стажиста, особи, яка перебуває у трудових відносинах з адвокатом, адвокатським бюро, адвокатським об’єднанням, а також від особи, стосовно якої припинено або зупинено право на заняття адвокатською діяльністю, надання відомостей, що є адвокатською таємницею. З цих питань зазначені особи не можуть бути допитані, крім випадків, якщо особа, яка довірила відповідні відомості, звільнила цих осіб від обов’язку зберігати таємницю в порядку, передбаченому законом.

Проведення стосовно адвоката оперативно-розшукових заходів чи слідчих дій, що можуть проводитися виключно з дозволу суду, здійснюється на підставі судового рішення, ухваленого за клопотанням Генерального прокурора України, його заступників, прокурора Автономної Республіки Крим, області, міста Києва та міста Cевастополя.

Забороняється проведення огляду, розголошення, витребування чи вилучення документів, пов’язаних із здійсненням адвокатської діяльності.

Юридична безпека - це гарантія отримання юридичного захисту у потрібний момент.

Українська юридична компанія «Юстиція» пропонує послугу адвокатське зберігання документів як при веденні справи клієнта так і при індивідуальному вирішенню питання.

 

Персональний адвокатВаша юридична підтримка протягом року за спеціальною ціною 799 гривень на рік

Корисна інформаціякорисна інформація, щодо юридичних нюансів у повсягденних справах

Корисні посиланняпосилання на сайті адміністративних та судових установ а також на корисні інтернет-ресурси

Державна реєстраціяпослуги по реєстрації та ліквідації підприємств та організацій різних рівнів

Бланки документіву розділі зможете знайти зразки різних договорів, зразки заяв, позовів та скарг

Проблемні кредити та депозитиінформація для тих, хто має фінансові ускладнення з банками та фінансовими установами